Mõtlemisüritus: Kes on arhitekt?
Kallis arhitekt(uurivaldkonna inimene)!
Oled oodatud esimesele mõtlemisüritusele laupäeval, 6. juunil kell 16.00. Rotermanni Soolalao 30. aastapäeva puhul mõtiskleme küsimuse üle: “Kes on arhitekt?” Vestleme, kirjutame, joonistame ja trükime.
Kõik õhtupoolikul loodu talletatakse osana installatsioonist näitusele “Fenomen Soolaladu. Tagasi tulevikku”.
Ootame väga osalema nii arhitektuuritudengeid, tegutsevaid arhitekte kui ka teisi arhitektuurivaldkonnaga kokku puutuvaid inimesi.
Kohtume juba sel laupäeval Rotermanni soolalao suures saalis. Palun anna enda tulekust märku siin: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdLZxqRMEAn2Y…/viewform
Kohtumiseni juba sel laupäeval!
Eesti Arhitektuurimuuseum &
Hanna Kitter ja Saskia Krautman