Külastuse planeerimine

 Külastused gruppidele:

Eesti Arhitektuurimuuseum ootab meeleldi külastama ka rohkearvulisi külastajate gruppe. Muuseumis kehtib nii pere-, kui grupipiletisoodustus (lähemalt loe piletite hinnakirjast). Eelneval kokkuleppel on võimalus tellida eesti- ja ingliskeelseid ekskursioone erialastel teemadel. Ekskursioon tuleb kooskõlastada vähemalt kolm päeva enne soovitud toimumisaega (loe lähemalt siit). Lastele ja noortele on suunatud hulk erinevaid haridusprogramme. Iga programm avab konkreetse teema meid ümbritseva keskkonna mõistmiseks. Haridusprogrammid haakuvad ka õppekava üldpädevuste ning kohustuslikult läbitavate teemadega. Haridusprogrammide ülevaated ja broneerimisinfo leiad siit.

 

Info erivajadustega külastajale:

Kõik muuseumi näitusesaalid peale galerii on ratastooli-sõbralikud. Keldrikorrusel, esimesel korrusel ja teise korruse suures saalis saab vabalt liikuda ratastooliga. Nimetatud korruste vahel liigub lift. Muuseumi galeriisaali saab ratastooliga liikuda üksnes eelneval kokkuleppel ja muuseumi nõusolekul personaliruumides asuva transpordiliftiga. Ratastooliga külastaja pääseb muuseumisse maja peasissekäigu kaldtee kaudu, mis paikneb Rotermanni soolalao Merepuiestee poolses otsas. Täiendava info vajamisel võtta ühendust:

info@arhitektuurimuuseum.ee
tel (+372) 625 7000

 

Pildistamine ja filmimine:

Ilma välgu ja statiivita on pildistamine Eesti Arhitektuurimuuseumis lubatud kõigile. Mistahes otstarbel filmimine ning pildistamine välguga tuleb eelnevalt kooskõlastada muuseumi administratsiooniga.

 

Paki- ja riidehoid:

Palume külastajatel jätta üleriided garderoobi muuseumi esimese korruse fuajees. Garderoobis on tasuta kasutamiseks ka lukustatavad kapid seljakottide jms hoiustamiseks. Kaotatud asjade puhul kontakteeruda muuseumi piletiinfo telefoninumbril (K–P). Teistel päevadel võtta ühendust info@arhitektuurimuuseum.ee või telefoninumbril (+372) 625 7000.

Piletiinfo:
tel (+372) 625 7007