Külastusinfo

Külastused gruppidele:

Eesti Arhitektuurimuuseum ootab meeleldi külastama ka suuremaid külastajate gruppe. Muuseumis kehtib nii perepiletisoodustus (lähemalt loe piletite hinnakirjast siit). Ekskursioonid näitustele või erinevatel teemadel eesti, inglise või vene keeles palume ette tellida soovitavalt vähemalt kolm päeva enne soovitud toimumisaega (loe lähemalt siit). Pakume lastele ja noortele suunatud haridusprogramme, mis avavad konkreetseid teemasid meid ümbritsevast keskkonnast, selle paremaks mõistmiseks. Haridusprogrammid haakuvad ka riikliku õppekava üldpädevuste ning kohustuslikult läbitavate teemadega. Haridusprogrammide broneerimisinfo leiate siit.

Pildistamine ja filmimine:

Arhitektuurimuuseumis on kõigil lubatud ilma välgu ja statiivita pildistada. Mistahes otstarbel filmimine ning pildistamine välguga tuleb eelnevalt kooskõlastada muuseumi administratsiooniga (info@arhitektuurimuuseum.ee).

Paki- ja riidehoid:

Palume külastajatel üleriided jätta garderoobi muuseumi esimese korruse fuajees. Muuseumil on tasuta kasutamiseks ka lukustatavad kapid seljakottide jms hoiustamiseks. Kaotatud asjade puhul kontakteeruda muuseumi lahtioleku ajal (T-P kl 11-18) infotöötajaga telefoninumbril 6257007 või kirjutada info@arhitektuurimuuseum.ee.