Haridusprogrammid

Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogrammid on huvitav vaheldus koolitunnile. Iga programm avab oma teema meid ümbritseva keskkonna mõistmiseks. Haridusprogramm pole lihtsalt ekskursioon, vaid eeldab osalejate aktiivsust ja palju suhtlemist, samas ei eelda spetsiifilisi eelteadmisi. Enamik programme sisaldab ka praktilist ülesannet, et eelnevalt kuuldu/nähtu kinnistada. Muuseumitunid on ülesehitatud püsiekspositsioonide põhjal. Haridusprogrammid haakuvad ka õppekava üldpädevuste ning kohustuslike läbivate teemadega. Lisaks püsiprogrammidele pakume ka eriprogramme muuseumi koostatud vahelduvatele näitustele.

Meie juures saab tellida ka vene- ja ingliskeelseid haridusprogramme.

Programmide kestus on umbes 90 minutit, kuid võib olenevalt grupist natuke varieeruda. Hind ühe õpilase kohta on 4€, see sisaldab nii pedagoogitasu kui ka muuseumipiletit.

Haridusprogramme saab tellida teisipäevast reedeni, kellaaeg kokkuleppel.

Grupi minimaalne suurus: 10 osalejat.

NB! Lähtuvalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest peavad isikud alates 12. eluaastast esitama kohapeal kas vaktsineerimispassi või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendi koos isikut tõendava dokumendiga. Alaealistele kehtib programmi pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend.

Programmides on alates 12. eluaastast kohustuslik kanda maski!

Muuseumipedagoog
Registreerimine ja lisainfo: haridus@arhitektuurimuuseum.ee 
tel (+372) 625 7008